O firmie

Historia Świata zaczęła się rozkręcać z większą prędkością wraz z wynalazkiem koła. Koło skróciło odległości, pozwoliło na konstrukcję złożonych mechanizmów oraz umożliwiło konstrukcję łożysk, które zmniejszają opory i podwyższają skuteczność maszyn.
 

Z hasłem „Nakręcamy Twój biznes!” powstała w 2005 roku spółka BALNEX, która na polskim rynku prezentuje to co najlepsze z czesko-slowackiej branży łożyskowej. Łożyska te są cenione z powodu bardzo dobrego stosunku cena/jakość. Naszą specjalnością są łożyska wieńcowe i wielkogabarytowe słowackiego producenta PSL a.s., które znajdują zastosowanie w przeważającej części polskiego przemysłu. Z upływem czasu i poszerzającym się gronem zadowolonych klientów uzupełniliśmy naszą ofertę o łożyska standardowe ZKL. Jedną z wyróżniających się cech naszej firmy jest bardzo dobrze zaopatrzony magazyn łożysk wieńcowych z możliwością natychmiastowej dostawy łożysk od średnicy 300 mm do ponad 3.000 mm.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym lub zachęcamy do kontaktu osobistego z naszym działem handlowym.
Współpraca z firmą BALNEX oznacza fachową obsługę klienta oraz dostawy wysokiej klasy towarów.

Galeria

Galeria
Galeria
Galeria